Kontakta oss

Vill du veta mer om oss och vad vi gör på Proton Group, eller vill du komma i kontakt med någon av våra medarbetare? Välkommen att höra av dig!

Proton Group AB

Postadress: Box 1002, 331 29 Värnamo
Leveransadress: Armaturgatan,
331 42 Värnamo
Org.nr: 556455-8772

Kontakt

Telefon: 0370-69 56 20
E-post: info@protongroup.com

Kontakta oss direkt

Välj avdelning nedan.

Koncernledning

Hans Ågren

CFO/Ekonomichef

0370-65 62 12 hans.agren@protongroup.com

Emma Ohliw

Marknads- och kommunikationschef

0370-65 62 40 emma.ohliw@protongroup.com

Maria Thom

Hållbarhetschef

0370-65 62 13 maria.thom@protongroup.com

Marcus Landin

VD Proton Exaktor/Exlite

0370-69 07 02 marcus.landin@protonlighting.se

Per Petterson

VD Proton Engineering

0370-69 56 43 per.petterson@protonengineering.com

Henrik Dyberg

VD Proton Finishing

0370-37 39 32 henrik.dyberg@protonfinishing.com

Peter Fahar

VD Weldin Gothenburg

072-819 8098 peter.fahar@weldin.se

HR, IT, Marknadskommunikation & Hållbarhet

Alma Fazlic

HR specialist – lön och förmån

0370-65 62 16 alma.fazlic@protongroup.com

Stefan Karlsson

ERP-specialist/ verksamhetsutvecklare

0370-65 62 23 stefan.karlsson@protongroup.com

Valon Tahiri

IT- och systemspecialist

0370-65 62 24 valon.tahiri@protongroup.com

Emma Ohliw

Marknads- och kommunikationschef

0370-65 62 40 emma.ohliw@protongroup.com

Alexandra Magnusson

Marknadskommunikatör

0370-65 62 42 alexandra.magnusson@protongroup.com

Maria Thom

Hållbarhetschef

0370-65 62 13 maria.thom@protongroup.com

Ekonomi

Mona Karlsson

Redovisning & Kunder

0370-65 62 33 mona.karlsson@protongroup.com

Susanne Lai (föräldraledig)

Redovisning & Kunder

0370-65 62 11 susanne.lai@protongroup.com

Malin Löfgren

Redovisning & Leverantörer

0370-65 62 06 malin.lofgren@protongroup.com

Angelika Klasson

Redovisningschef

0370-65 62 16 angelika.klasson@protongroup.com

Hans Ågren

CFO/Ekonomichef

0370-65 62 12 hans.agren@protongroup.com

Inge Fransson

Ekonomi & Projekt

0370-65 56 22 inge.fransson@protongroup.com

Enjoy
succeeding
together.®